Культура

 

                                                        У 1954 році збудовано новий будинок культури. Будинок культури очолює працьовитий, енергійний директор О.І.Снесар. Окрасою будинку культури є хоровий колектив «Родина», який створено у 1955 році. За високу виконавську майстерність, вагомі творчі здобутки хоровому колективу «Родина» присвоєно звання «народного». Гордістю колективу є його керівник – К.Г.Шанаєва. При будинку культури працюють 13 клубних формувань.  

     При Степанківському будинку культури створено естрадний гурт «Time»( 2010 р). Довгий час яким керував Ю.Д.Єрмаков. З 2014 року гурт очолює В.А.Клименко.

    У гурті- одні дівчата- учні та випускниці Степанківської ЗОШ. В їхньому репертуарі різноманітні естрадні пісні.

Ансамбль «Time»-учасник всіх концертів, які проводяться в БК, дипломант конкурсу «Кришталева надія» та учасник конкурсу «Мости над Россю».

    З 2006 року в БК для дітей працює хореографічний гурток «Берег надії». Керує танцювальним колективом досвідчений хореограф С.В.Роботько. Колектив є активним учасником різноманітних свят села та поза його межами.    

    Традиційним у Степанківському будинку культури стало проведення народних, професійних  свят, тематичних та конкурсних програм. Серед них: «Ой на Івана, та й на Купала», «З Україною в серці», «Різдвяні розваги», «Жінко, ти завжди велична!», «Вклонімося великим тим рокам», «Село моє! Краплиночка на карті», «Земний уклін працівникам Землі!», «Чорнобиль з пам’яті не стерти», «Степанки мають таланти», «Мелодія двох сердець» та інДетальніше тут: https://stepanki-biblio-com.webnode.com.ua/mistetskij-ritm-stepanok/
 

                          

Сільська бібліотека

                                                      У 1945-1946 р.р.- на селі існувала невелика бібліотека, яка розташовувалась в приміщенні старого будинку культури. Це була свого роду звичайна хата. Спочатку там була школа, а потім приміщення будинку культури. Директором будинку культури на той час був П.К.Тертичний, він же завідував і бібліотекою. Бібліотека була бідненькою, фонду, як такого, не було, дещо зносили  самі люди. Остаточно вже бібліотечна справа налагодилась в 1954 році з будівництвом нового(теперішнього) будинку культури. Тут же бібліотека функціонує і по даний час. Довгий час завідувачем бібліотеки працювала М.Н.Діденко.

    З 1999 року бібліотекою завідує А.Г.Недуха. Книжковий фонд на сьогодні становить 9172 примірника книг. Бібліотека обслуговує 1000 читачів, з них дітей- 360. При бібліотеці діє гурток любительського об’єднання «Джерело».

         У 1957 році побудовано будинок культури в с.Бузукові. При будинку культури працювала бібліотека, завідувачем якої була В.П.Снесар.

 

Детальну інформацію про діяльність бібліотеки шукайте на stepanki-biblio-com.webnode.com.ua/