Міжнародний жіночий день у Степанках

11.03.2015 14:52

Любим жінкам

Ось і прийшла весна

Природа оживає...

Вже скоро жайвір в полі заспіває.

І зацвітуть дерева й квіти

Радіють всі навкруг-

Дорослі й діти.

   

     7 березня  у Степанківському  будинку культури відбулась святкова програма «Любим жінкам», присвячена  Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

    Сільський голова Володимир Клименко привітав шановне жіноцтво, охоронниць домашнього вогнища, берегинь роду людського з найпрекраснішим святом весни і побажав величезного жіночого щастя, любові і добра, щоб поруч завжди був чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди.

    Гарний настрій своїми вітаннями подарували учні другого класу Степанківської ЗОШ  І-ІІІ ст. на чолі з їх керівником Надією  Дармограй.

    Дзвінкі пісні та щирі вітання для усіх жінок громади линули від дипломанта фестивалю-конкурсу «Мости над Россю» вокально-інструментального ансамблю «Тайм», самодіяльного народного хорового колективу «Родина», дипломантки І-го ступеня обласного конкурсу мистецьких навчальних закладів по вокальному співу Оксани Костенко.

    Володар найвищої нагороди «Гран-прі» конкурсу виконавської майстерності обдарованих учнів мистецьких шкіл Черкащини Роман Сапунцов зачарував глядачів своєю грою на баяні.

    Усі присутні отримали задоволення від танцювальних виступів «Україна», «Варення», «Повзунець», «Закарпатський», «Ярмарок» хореографічного колективу «Берег надії», лауреату І та ІІ премії ХХХІІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Різдвяні «Зоряні мости».

    Сплеск бурхливих емоцій та незабутніх вражень отримали глядачі від художніх номерів Василя Клименка. У його виконанні прозвучали пісні «Анастасия», «Вовчиця», «Самая-самая», «Не красавчик», «Перлина-Україна».

    З радістю, веселим настроєм, наповнені приємними несподіванками, з душевним комфортом від святкової програми повертались жителі села додому.