Відкриття тиру у Степанках

26.02.2015 10:56

В с. Степанках за ініціативи колишнього учителя військової підготовки Степанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрія Мандзика та підтримки сільського голови Володимира Клименка, командира громадського формування села  Анатолія Іщенка було відновлено приміщення тиру, який майже двадцять років не функціонував.

На протязі двох тижнів заповзятливою групою в складі Юрія Мандзика, Анатолія Іщенка, Володимира Іщенка, Олексія Снесара та старшокласників  зроблено ремонт тиру.

21 лютого о 10 годині ранку відбулося відкриття тиру. Завдяки Андрію Лебединському та Володимиру Коломійцю, жителі громади отримали пневматичну зброю та учбові автомати Калашникова. Місцеві підприємці Олег Олексієнко та Микола Мохуренко сприяли в проведенні стрільб. Для цього було закуплено набої.

Всі охочі  та учні школи на чолі з директором та завучем мали змогу потренуватись у розборці й зборці автоматів, а також стрільбі по мішенях в тиру.

Тетяна Сидоренко, завуч школи, особисто приймала участь і з двох пострілів показала досить гарний результат-  12 балів.

По закінченню заходів всі присутні пригощались солдатською кашею.

Найближчим  часом буде відпрацьовано графік роботи тиру. Планують проводити заняття з набуття навиків по стрільбі як для дітей, так і для дорослих.